Já...

Mno menší hlasování..xD

14. prosince 2010 v 8:55 | Raki
Tak jelikož se dnes nudím a zrovna teď sedím na ICT.. což jsou pc strávené v klidu a míru.. učitel vždy přijde.. a odejde... zapíše a další druhou hodinu.. takže máme dvě hodiny ICT kdy můžeme sedět u pc ,stahovat , koukat na anime, poslouchat nahlas písničky když někdo přinese repráčky ... prostě pohoda...Mno a jelikož se nudím tak jsem prohledává známou sránku youtubéčko..xD a prohlédávala pár videí... Jaké je tedy nej hlasujte v anketě..xD díky :D:D

PS: chci se zeptat co dalšího mám udělat.. když nový dess už máme.. který je ůůža..:D:A a uchylný.. :D takže možnosti zde:

1=> napsat další povídku..( do komentů mi poradte jakou jestli yaoi a nebo normální.. a nebo dokonce nějakou nenormální..)

2=> udělat nějakou soutěž (opět poradte jakou napadla mě v kreslení ale nevím jestli se někdo přihlásí)

3=> přeložit mangu ( opět udělala bych yaoi.. ale je možné že bych našlai nějakou jinou.. a když tak poraďte nějaké návrhy)

ARIGatoo˛˛

Jinak hlasujete o nejlepší opening..xD
mno néé..xD

1 *w* ( podle mého názoru nejroztomilejší :D ) op=> Chii swet home


2 *w* ( nevím prostě se mi to páčí) op=>Zombie Loan


3*w* op=> Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru4*w* => Naruto shippuden


5 *w*=> Higurashi no naku koro ni


6 *w* => Soul Eater ( ach to bylo ůža anime xD )


Jaké bylo vaše Výzo?? xD

10. prosince 2010 v 17:53 | Raki
Tak jaké bylo vaše vysvědčení??? mno.. na mě se ani neptejte.. jelikož učitelky jsou úplný pííp nad všemí píípy světa... :D:D mám bohužel... tři 4 a jednu 5 ...xD a to jsme ještě ráda...
Jinak ta jedna kule :D je z Ajiny.. máme totiž Veselou krávu ( veselá je její přijmení ale Veselá není :D ) to je kráva nad krávy... věřte mi že takovou píp jste ještě neviděli...xD ale nebojte se kvůli mé inteligenci.. velice silné jinak.. se známky začínají z lepšovat.. a jinak mě na úsměvu stejně nic nezkazí..xD jen ta ůča to občas dokáže... a copak jste měli vy.. ( hádám že jako šprti samý jedničky... a dvojky a trojky.. šprti..xD) ... Jinak naše třída je super.. každodení prdel..xD i když najdou se tam tací kterým bych tu prdel spíš nakopala..xD
a taky Bacha.. blog projde změnou dessu :D:D od  Labandy ( já vím kdysi jsem si dělala dess já mno.. ale jelikož Labanda nebo Sayu.. umý o hodně hezčí a lepší.. ale nebojte se někdy ho změním teda já..xD ) Od Labandy jsem ho ještě neměla takže je to velká čest že se nabídla.. :D:D a moc Jí Děkuji.. :D
Zde => Blog ^^
Její blog na sto pro navštivte.. :D a jí tedy moc Děkuji.. ale opravdu hodně děkuji.. a ještě tu pro ní udělám takový děkovný článek...

...

Jinak toto je přesně můj ksicht na ájině..xDxD Takovej.. mno nasranej..xD

Že by opět vrácení se k blogu??

5. prosince 2010 v 10:35 | Raki_q-.-p_
Chtěla bych moc vědět jestli to má ještě cenu... dlouho jsem tu nebyla a ani vám nedala vědět.. asi toho bylo moc.. moc debilní období.. takže s evás chci zeptat mým milým SB jestli mě furt ještě přijmete a jestli má cenu tento blog dávat do kupy.... a všem se moc omlouvám ze mojí debilitu že jsme s ena to takhle přímo vys**.. a chci s evrátit.. mám a nebo ??? pls napiště do komentářu.. všem moc děkuji...=)))

Váš....

...

další kolo soutěže!!!

9. září 2010 v 17:20 | Raki_q-.-p_
Je to teda do neděle ale kvůli tomu že chodím na střední zapoměla jsem na to... Moc děkuju za vaše hlásky nebýt vás do druhého kola se nedostanu tak pls hlasujte férově..x)x) 


To víte škola je těžká a než si zviknu..x)x)

...

Jinak před učitelkami se umým ztrapnit fakt parádne..xDxDXD ale tak mlčím...xDxD Jináák konečně vííkend a od školy klid.. k obrázku to jsem já když jsem zjistila že mám sedm hodin vkuse ..xDxD

Zítra je Vězeníí!!! (škola..^^)

5. září 2010 v 20:34 | Raki_q-.-p_
Je to hroznéé!! Strašnéé!!Je to tak!!! Zítra je opět škola!!!Já vím je to šok..! Naštěstí mám připravený taháčky..!Pistol na úču.. a porno pro šprta, který mě nechá si opsat jeho Dů..xD Ještě neví že jsme vyměnila Nekrotné Dívky za Nekrotné chlapce...xDxD Hold musíme pěstovat gayje i na středníí.. a to je čas nejlepšíí.. mladý muži si uvědomí že ženy jsou na nic.. a že je lepší mít sexi boy..xDxD hehe můj dokonalý pláán ..xDxD hehe.. a to ještě neví že bude mít v pokoji kameru chicht..*slint*.. mno nic zpátky k téma.. jelikož je zítra škola rozhodla jsme se že vám pomůžu.. jako vy asi nevíte ale vždycky jsem chtěla být psychiatričkou a nebo bourat vlaky... ( psychiatrie se nepoveld ajdu na vlaky.. tak prosím být vámi jezdím ode dneška autobusem a taxíkem..xD )

Pravidla... jak přežít školu!!!

1. (Velice důležitý) Učitelky kecaj!!! Když vám řeknou že test nebudete psát tak ho rozhodně píšete... je to logické uči totiž chtěj moment překvapení a taky je těší když dostany kuly..!! ( Oni sice říkaj že je nedávaj rádi ale je to lež.. víte jak to potěší .. hele dám mu 5 a dostane doma na prdel muhaha .. jsou to dáááblovééé a hrajou si na anděli Bacha na to!! )

2.Učitelkám nevěřtééé... oni sice říkaj kdyby se vám něco stalo řekněte nám to ,, nejdřív to ale radši vykecejte rodičům že ůča a žáci něco podělali a svalte to na ně.. nemějte slitování... život je svině... Buďte větší.. ^^

3.Učitelky jsou blbý!!!... to je velice důůůležitéé... oni vám kecaj že vý všechno ale neví nic.. všechno to maj totiž napsaný na papírku.. kdyby ste s ejich na něco zeptali tak tam maj radši i taháčky.. ale když se je zeptáte na něco upe jinéé zmnění téma pač jsou vedle jak ta jedle!!! Proto Buďte chytřejšíí.. nachytejte je!! i tělocvikáře s matikářem!! Musíte být jak detektivové 007..!! Prostě a řečeno naučte se něco na víc aspon kouske a ukažte jim že nemáte žááádné slitováání muhaha ( kdyby to nepomohlo kupte připínačky na židli..xD)

To jsou 3 Pravidla a taky jedno důležitý... Musíte být OPTIMISTA... Dostaneš 5 řekni si tohle... 1 dostávaj šprtiii a já jsem přece King :D Musíte být vychcaný.. použijte tahááčky... ale musíte jak jinak vychcaný taháčky!!! Neučte se k čmeu to... přinejhorším to uděljte jako naši česští přátele z Chánova.. poroďte asi 20 dětí a máte přídavky a klid a míír..:D a pokud vás nasere úča naserte vy jí :D a pokud se vám to nevydaří tak se na to vyserte a představte si jí na hajzlu ..:D (nebo ještě woodo panenka takhle jednou jsme proklela tělocvikářku.. smrdělo jí z huby ... šup sem a tam a musel odejít ze školy kvůli svéme zdravý hehe)

Jinak Přeju hodně štěstí do nového školního roku.. plný průserů a píčovin.. když budete Optimista a uchyl jako já.. tak vás škola nenasere .. ale vy jí jo..xDxD

...

Oznááámkooo!!!

5. září 2010 v 14:39 | Raki_q-.-p_
Nebojte se blog neruším..!! ALE!!! Je mi to líto ,ale ted na blog budu mít méně času.. pač dojíždím z Mostu až do Děčína .. to víte je ze mě středoškolačka..xD a zatím žiju takže pohoda.. jenže vstávám v půl patý a doma jsem až kolem té paté hodiny opět doma... to znamená že přes týden NEBUDU OBÝHAT A ČLÁNKY BUDOU JEN PŘEDNASTAVENÉ... NEBOJTE SE OBÝHAT BUDU VŽDY O VÍKENDU!!!  Tanto víkend mi ale nebylo zrovna nejlíp takže se omlouvám že jsem se na vás vyprdla.. budu se snažit to dneska udělat jenže se musím už učit takže snad to stihnu .. kdyby ne prosím odpuste mi to.. x)x)
Jinak dojíždím na dopravní průmyslovku... a mám to i se stipendium ( což je každý měsíc 2 000kč když se budu učit tak + 1600kč a taky až vystuduju jsme zapsaná na české dráhy na pět let což znamená že nebudu na pracák ale rovnou do práce..x) )

...

Dostala jsem se do druhého kola..!

30. srpna 2010 v 22:04 | Raki_q-.-p_
Hai..! Dostala jsem se do druhého kola SONP.. ( soutěž o nej příběhy)
Dostala jsem se tam právě díky Vám Arigatooo!
Hlasovat můžete  =>ZDE<=

...

Diplomy za Bleskovku

28. srpna 2010 v 17:03 | Raki_q-.-p_
Gomenasai že ty diplomky jsou tak pozdě a né moc povedené ale jsou..x)xD ( jinak můj pc to málem nepřežil..xD zase se tu hovno vyznám..xD )

Ohayo!

28. srpna 2010 v 10:30 | Raki_q-.-p_
Zdravím všechny ... Dnes budu pracovat na diplomkách za Bleskovku.. xD a já jsme dostala diplom za Výběrovku...

Mno není ůůžasný???
...

Zase jsem se přihlásila do soutěže :D

23. srpna 2010 v 13:16 | Raki_q-.-p_
Hey Hey Lidičky... přihlásila jsem se do soutěže... ( chvíle napětí ) SONP o nejlepší příběh.. xD zase jak jinak jsem vás poslechla a napísala jsem o bratrské lásce která končí nejen sexem ale žádný Happy End to taky není.. jen si to přečtěte.. a přečtěte si i ostatní... a potom spravedlivě hlasujte.. ARIGATooOOO x)x)x)

Hlasování ZDE..!!!


...

Pozastavení!!!

23. července 2010 v 17:40 | Raki_q-.-p_
Je mi to mocík líto že musím zase pozastavit ale jedu na 14 dnů na dovolenou s rodiči..x)x).. je mi to opravdu líto ale hned jak přijedu budu se zease blogu věnovat..x)x) Moc Děkuji za pochopení!!!

já..? nekoukat..xD

9. července 2010 v 8:54 | Raki_q-.-p_
Takže mám new ostříhané vlasy=chalan..xD takže pro ty co mě neznají jsem děvče... i když mám krátké vlasy.. je to z důvodu toho že mé vlasy jsou hustý a vždycky vypadají jako helma takže mikádo vypadalo děssně pak jsem šla k takový .. mno říká se jí stříhačka..xDxD no a ta mě ošmikala naštěstní né do hola..xDxD i když mě by se to páčilo byla bych jako plešatec .. a nebo jako debil..xD

viz mé foto pod perex..xD

Jsem zpěěět..xDxD

9. července 2010 v 8:43 | Raki_q-.-p_
Ahojáá přichází new Rakínka..xDxD takže.. new Rakínka přišla a chce dělat s blogem samé novinky.. xD už je všechno v pořádku jsem zdravá... a teď všechny prosím můj pc je už v pohodě.. už mě začíná poslouchat a tak všechny prosím... těm co jsem slíbila diplomky pls ozvat se... napište komu jsem to slíbila... přezdívka + blog + co na ten diplom.. Arigatoooo.... Děkuji moc Vaše Raki..x)x)x)

Mno něco new..!

30. června 2010 v 15:51 | Raki_q-.-p_
Ahojky lidi.. je mi moc líto ale opravdu s eomlouvám že Vás nemůžu navštívit ani nic psát na blog bohužel ze švp jsme jsi přinesla zánět spojivek... takže nemůžu být na pc neboť ho mám zakázaný.. (teď jsem tu tajně jinak mě hlídá pes=mamča) je mi to opravdu líto ale až se to z lepší a budou prázdniny uvidíte novinky..!!!..x)x)x)

Pomoooccc..xD

10. května 2010 v 18:42 | Raki_q-.-p_
Plosíím ale byla jsem přihlášená do soutěže v kreslení..xD moc vás prosím o hlásky ArigatOOO...

=>ZDE PLS Hlásek<=

jsem nemocná..!

7. května 2010 v 20:35 | Raki_q-.-p_
Komenasai ale oběhnu vás až tadyten víkend a to snad.. tendle týden jsem byla nachcípaná takže se omlouvám .. myslím že někomu jsem dlužná i s diplomky a nevím komu a co na něj chce tak se mi pls ozvěte.. Arigatoo
Jinak se omlouvám ale měla jsem vysokou teplotu proto jsem se nemohla ani ozvat ted už je to naštěstí lepší ..xD
Děkuji moc a omlouvám se za nepřítomnost..

...

Do soutěže

17. dubna 2010 v 20:42 | rakí..:*
No na konec sice nestíhám ale této soutěže je mi líto takže..xDMůj avatar .. dělala jsem ho poprvééé..xD

...

Grrrr....zmněna dessu.

1. dubna 2010 v 11:33 | Rakí..:*
Grrrr....!!!!
Hotovo kašlu na to..! zmněnila jsem dess výsledek..?

 Záhlaví => zbytečně velkýýý..!!!!!
 Menu => piplala  jsem se s tím celýý rááno jak náká píp ..!!!a na konec ty zactracený kočky u nich to nejde ani přečíst..!!!! ty zatracený kočky jsou děsnýý a každá jinak velká ..! a ty zatracený kočky neměli mít takový písmo..!..x(

Vááááááááá....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

já na to kašlu..! mě to tady v tom pitomým ubuntu nejde zmněnit a jsem nasraná i na otčííná .. to je pořád zapomen na windovs tam jsou samý viry..! no a v ubuntu je jedno velký hovno..! člověk je rád když najde program malování a štětec natož jestě něco vííc..!

Grrrrrrrrrrrrr...to chce klid jinak vybouchnu dávám si voraz..!!!..

...

Táákže..xD

1. dubna 2010 v 10:13 | Rakí..:*
Uf..nemám moc času kvůli škole takže s eomlouvám pokud vás všechny má milovaná affs nestihnu oběhnout..budeme doufat že stihnu..=).. jinak můj blog možná o prázky prodělá zmněnu dess..teda doufám pač tohle se mi už moc nelíbí a snad možná začnu nenávidět modrou..xD..ArigatOO zapochopení..xD jinak manga se překladá a byla by už možná přeložená kdyby zde Rakíí nebyla líná což je..xD

...
Jinak toto jsem dostala od mého SB...xD

Ahoj mám nápad..xD

30. března 2010 v 19:28 | Rakí..:*
Ahojíí..xD..dostala jsem nápad..Já vím nestíhám sotva ten můj blog ale chci si udělat můj druhý blog..no a pač si stahuju mangu až na to že anglicky tak jsem dostala nápad že budu tu mangu překládat..xD

Tak tady je ten blog..xD..


Samozřejmě o dess se postarám pak ted je hlavní že už ho mám konečně..xD


Jinak mangu kterou jsem si stáhla a chci jí pro vás přeložit je tato...

...

Omlouvám se..:(

26. března 2010 v 18:32 | Rakí..:*
...
Omlouvám se ,ale tento týden jsem moc neobýhala ,protože už je konečně jaro spíše léto a já jsem vyndala moje brusle a mohla si konečně zajezdit..xD..také jsme hrála košíkovou.. a mocinky mě to baví..xD..takže ted sice moc nebudu chodit na blog ale snad tento výkend oběhnu a něco přiám Arigato za pochopení..:)

plosím hlásek..xD

20. března 2010 v 17:44 | Rakí..:*
...
Plosíím zase jsem se přihlásila do soutěže budu vám vděčná za každý hlásek ArigatOO..

Moje průkazka..xD

27. února 2010 v 13:16 | Rakí..:*
Jak už jste jsi všimli mám new dess..a to že to byla dřina hlavně ty kočky na okrajích...xD...jinak pokud jste jsi všimli vaše diplomky nemám v menu je to pro to že to bylo nepřehledný takže diplomky najdete v rubrice =>ZDE<=

A taky jsme se přihlásila do klubu ..a Tady je má vizitka ArigatOoo...xD

Do soutěže..:D

20. února 2010 v 16:30 | Rakí..:*
Snad stačí..:D...No jo zase se přihlašuji do soutěže..:D

Pro Samantu

14. února 2010 v 10:58 | Rakí...:*
 
 

Reklama