Září 2010


další kolo soutěže!!!

9. září 2010 v 17:20 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Je to teda do neděle ale kvůli tomu že chodím na střední zapoměla jsem na to... Moc děkuju za vaše hlásky nebýt vás do druhého kola se nedostanu tak pls hlasujte férově..x)x) 


To víte škola je těžká a než si zviknu..x)x)

...

Jinak před učitelkami se umým ztrapnit fakt parádne..xDxDXD ale tak mlčím...xDxD Jináák konečně vííkend a od školy klid.. k obrázku to jsem já když jsem zjistila že mám sedm hodin vkuse ..xDxD

Yaoi obrázky >^w^<

7. září 2010 v 18:00 | Raki_q-.-p_ |  YaOi/SchOnen
...

Black Veil Brides *^x^*

6. září 2010 v 20:38 | Raki_q-.-p_ |  Music..
Ach Objevila jsme skupina, která se mi páčí.. Takže tento článek je věnován právě jí.. ^^


Aj tato se mi nejvíce páčí...Zbytek pod perexom..

Zítra je Vězeníí!!! (škola..^^)

5. září 2010 v 20:34 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Je to hroznéé!! Strašnéé!!Je to tak!!! Zítra je opět škola!!!Já vím je to šok..! Naštěstí mám připravený taháčky..!Pistol na úču.. a porno pro šprta, který mě nechá si opsat jeho Dů..xD Ještě neví že jsme vyměnila Nekrotné Dívky za Nekrotné chlapce...xDxD Hold musíme pěstovat gayje i na středníí.. a to je čas nejlepšíí.. mladý muži si uvědomí že ženy jsou na nic.. a že je lepší mít sexi boy..xDxD hehe můj dokonalý pláán ..xDxD hehe.. a to ještě neví že bude mít v pokoji kameru chicht..*slint*.. mno nic zpátky k téma.. jelikož je zítra škola rozhodla jsme se že vám pomůžu.. jako vy asi nevíte ale vždycky jsem chtěla být psychiatričkou a nebo bourat vlaky... ( psychiatrie se nepoveld ajdu na vlaky.. tak prosím být vámi jezdím ode dneška autobusem a taxíkem..xD )

Pravidla... jak přežít školu!!!

1. (Velice důležitý) Učitelky kecaj!!! Když vám řeknou že test nebudete psát tak ho rozhodně píšete... je to logické uči totiž chtěj moment překvapení a taky je těší když dostany kuly..!! ( Oni sice říkaj že je nedávaj rádi ale je to lež.. víte jak to potěší .. hele dám mu 5 a dostane doma na prdel muhaha .. jsou to dáááblovééé a hrajou si na anděli Bacha na to!! )

2.Učitelkám nevěřtééé... oni sice říkaj kdyby se vám něco stalo řekněte nám to ,, nejdřív to ale radši vykecejte rodičům že ůča a žáci něco podělali a svalte to na ně.. nemějte slitování... život je svině... Buďte větší.. ^^

3.Učitelky jsou blbý!!!... to je velice důůůležitéé... oni vám kecaj že vý všechno ale neví nic.. všechno to maj totiž napsaný na papírku.. kdyby ste s ejich na něco zeptali tak tam maj radši i taháčky.. ale když se je zeptáte na něco upe jinéé zmnění téma pač jsou vedle jak ta jedle!!! Proto Buďte chytřejšíí.. nachytejte je!! i tělocvikáře s matikářem!! Musíte být jak detektivové 007..!! Prostě a řečeno naučte se něco na víc aspon kouske a ukažte jim že nemáte žááádné slitováání muhaha ( kdyby to nepomohlo kupte připínačky na židli..xD)

To jsou 3 Pravidla a taky jedno důležitý... Musíte být OPTIMISTA... Dostaneš 5 řekni si tohle... 1 dostávaj šprtiii a já jsem přece King :D Musíte být vychcaný.. použijte tahááčky... ale musíte jak jinak vychcaný taháčky!!! Neučte se k čmeu to... přinejhorším to uděljte jako naši česští přátele z Chánova.. poroďte asi 20 dětí a máte přídavky a klid a míír..:D a pokud vás nasere úča naserte vy jí :D a pokud se vám to nevydaří tak se na to vyserte a představte si jí na hajzlu ..:D (nebo ještě woodo panenka takhle jednou jsme proklela tělocvikářku.. smrdělo jí z huby ... šup sem a tam a musel odejít ze školy kvůli svéme zdravý hehe)

Jinak Přeju hodně štěstí do nového školního roku.. plný průserů a píčovin.. když budete Optimista a uchyl jako já.. tak vás škola nenasere .. ale vy jí jo..xDxD

...

Oznááámkooo!!!

5. září 2010 v 14:39 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Nebojte se blog neruším..!! ALE!!! Je mi to líto ,ale ted na blog budu mít méně času.. pač dojíždím z Mostu až do Děčína .. to víte je ze mě středoškolačka..xD a zatím žiju takže pohoda.. jenže vstávám v půl patý a doma jsem až kolem té paté hodiny opět doma... to znamená že přes týden NEBUDU OBÝHAT A ČLÁNKY BUDOU JEN PŘEDNASTAVENÉ... NEBOJTE SE OBÝHAT BUDU VŽDY O VÍKENDU!!!  Tanto víkend mi ale nebylo zrovna nejlíp takže se omlouvám že jsem se na vás vyprdla.. budu se snažit to dneska udělat jenže se musím už učit takže snad to stihnu .. kdyby ne prosím odpuste mi to.. x)x)
Jinak dojíždím na dopravní průmyslovku... a mám to i se stipendium ( což je každý měsíc 2 000kč když se budu učit tak + 1600kč a taky až vystuduju jsme zapsaná na české dráhy na pět let což znamená že nebudu na pracák ale rovnou do práce..x) )

...