Srpen 2010

Další obrázky^^

30. srpna 2010 v 22:12 | Raki_q-.-p_ |  YaOi/SchOnen
...

Dostala jsem se do druhého kola..!

30. srpna 2010 v 22:04 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Hai..! Dostala jsem se do druhého kola SONP.. ( soutěž o nej příběhy)
Dostala jsem se tam právě díky Vám Arigatooo!
Hlasovat můžete  =>ZDE<=

...


Obrázky Girl

29. srpna 2010 v 10:04 | Raki_q-.-p_ |  Girl...
( Aby to nevypadalo že tu jsem dávám jen Yaoi..xD )

...

Vražda matky????

28. srpna 2010 v 22:22 | Raki_q-.-p_ |  ..Kecii..:-p
...

Takže ANO... Podle obrázku a názvu článku zřejmě tušíte o co Gooo... K tomuto nápadu jsem se rozhodla jakmile mě moje vlastní matka potupila v obchodě a to ... *zadržení dechu* a to jenom po telefonu!!! Takže má matka mi volala zrovna když jsem vážila jabka ( řekla mi kilo a půl jablek jak jsem to ale měla poznat?? prostě jsem šáhla po pytlíku a dala to zvážit .. k prodavačace..xD mno a vyklubalo se z toho dvě kila.. jabka mi ale zavázala, ňákou nálepku tam připleska a jako kus hadru mě vyšoupla ven!! ) Mno ale to je trochu od věci .. i když mě matka sprdla že nepoznám dvě kila jablek od kilo a půl..xD jako jak to mám poznat asi si sebou začnu tahat váhu.. Pak mi furt volala ať nezapomenu kočkám vzít kočkolit... když jsem šla k pokladně zavolala mi že chce tampony ( já myslela že chce takový mno jak to vysvětlit ..  mno děvčátko *žena* prostě to co má pipinu tak má samozřejmě díru a občas ne zrovna ve správný čas jí s tý pipiny mno krvácí = menstruace = pro děti= měsíčky * nemyslím měsíc na obloze myslím měsíc tam dole..xD * mno a tak se kupují takový tampony.. * mý bratránci si to strkali do nosu..xD ale tam se to fakt nestrká..xD pak to nemůžete vytáhnout * mno a nebo vložky *to máte různé velikosti atd.. je to takovej lepkavej car co si nalepíte na kalhotky.. hlavně si to nelepte obráceně to by spíš byla depilace chloupkůů...xD * mno a ty tampony jako nasají ten taj fun * bože proč to vysvětluju?* ) Tak jsem je koupila jenže doma jsem dostala pěkně sprdnuto.. prey jsem měla koupit skořici ale mletou *já koupila v celku* pak že jsem měla koupit 15 rohlíku *já koupila 20 do každýho pytlíku 10 mnoo..xD * pak bacha *to jsou ty tampony* mě seřvala že nechtěla ty na menzes ale na to, aby si mohla vyčistit pleť ( což nechápu jak by si tou trubičkou čistila pleť, ale mlčím..xD néé kcm chtěla takový ty kolečka placatý jak na to napatláte krém a vyčistíte si tím pleť atd..xD prostě blbost..xD ) dál mě seřvala že jsem koupila moc levný špagety (člověk šetří a ještě ho chtěj za to zabít) dál mě seřvala že jsem koupila bramborový knedlík v celku!! a ona chtěla v pytlíku prostě instantní prášek..xD ( což jako nepochopím pač mi na papír napsala bramborový knedlík nic o instatním bramborovém knedlíku nepísala!! ) mno a tím mě upeee rozhodila..!!! K tomu jsem zkoukla film "Stůj, nebo maminka vystřelí!" výsledek?? Naprosto moje máma..xDxD Zejména ta chvíle kdy vysvětluje mámě že nejí vajíčka a matka ho odhodí tím že mu na to odpoví že mu je dá k večeři!!.. To samé u nás doma . "Mami nejím houbovou omáčku!" ."Tak jí máš zejtra k obědu". Grrrrrrrrrrrr. Tajně si brousím pilu . Ona musí zemřít mám nervy..xD . Až vyrostu musím utéct někam do Japonska k Yaoi mangám a k těm jejich krásným obrázkům ( prostě neumím japonsky, ale věřte než si prohlídnu ty polohy ani text nepotřebuju..xD ) .. Okey takže to je vše... Je to vše o mých rodiných nákupech u nás pod Mostem v intersparu..xD ( kdybych řekla Most řeknete že jsem nákej sebevrah tak řeknu pod a je ze mě bezdák..xD)

Stejně to nemusíte číst je to volovina..xD tak páá a mějte se .. Já si jdu balit kufry..xD

Diplomy za Bleskovku

28. srpna 2010 v 17:03 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Gomenasai že ty diplomky jsou tak pozdě a né moc povedené ale jsou..x)xD ( jinak můj pc to málem nepřežil..xD zase se tu hovno vyznám..xD )


Ohayo!

28. srpna 2010 v 10:30 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Zdravím všechny ... Dnes budu pracovat na diplomkách za Bleskovku.. xD a já jsme dostala diplom za Výběrovku...

Mno není ůůžasný???
...

Zase jsem se přihlásila do soutěže :D

23. srpna 2010 v 13:16 | Raki_q-.-p_ |  Já...
Hey Hey Lidičky... přihlásila jsem se do soutěže... ( chvíle napětí ) SONP o nejlepší příběh.. xD zase jak jinak jsem vás poslechla a napísala jsem o bratrské lásce která končí nejen sexem ale žádný Happy End to taky není.. jen si to přečtěte.. a přečtěte si i ostatní... a potom spravedlivě hlasujte.. ARIGATooOOO x)x)x)

Hlasování ZDE..!!!


...

Trochu jiná děvka...1.kapitola

22. srpna 2010 v 18:23 | Raki_q-.-p_ |  Trochu jiná děvka...
Napísala jsem další povídku.. je zase opět YAOI!!!


Yaoi obrázky ^w^

18. srpna 2010 v 21:19 | Raki_q-.-p_
...
...