info...

23. ledna 2010 v 15:03 | Rakí...:* |  Ouren High SchoOl hOst cluB
Haruhi Fujioka- jediná dívka v klubu, samozřejmě si své tajemství hlídá, pravdu o jejím pohlavní znají jen ostatní členové klubu. Haruhi je milá, ale občas všechno nepochopí tak, jak by měla. Tak se občas dopouští trapných omylů :D Haruhin otec je Okama, tedy muž převlečený za ženu, pracující ve speciálním klubu, ale Haruhi se za to vůbec nestydí. V klubu je jediná dívka. Všichni jí mají rádi a asi nejvíc Tamaki :) .

Hikaru a Kaoru- jsou bratři a určitě jste si všimli, že jsou to jednovaječná dvojčata. Tihle kluci měli vždy problém s tím, že je lidé od sebe nedokázali rozeznat a proto se postupně vázali jen jeden na druhého a vzdalovali se od ostatních lidí. Pomohl jim až Tamaki, který je přemluvil, aby začali pracovat v Host klubu a poté se z nich stala veselá dvojka. Chodí do třídy s Haruhi, na což často žárlí Tamaki, který chodí do jiné třídy :D Hikaru a Kaoru jsou v klubu proslulí svými "romantickými milostnými scénami přehnané péčí a starostmi" což přijde většině dívkám šíleně roztomilé...Kyouya Ootori- je asi stejně starý jako Tamaki a chodí s ním i do třídy. Kyouya je na první pohled seriózní a vážný. Zachovává si chladnou hlavu a zdravý úsudek za každé situace. Je pečlivý a stará se o chod financí, takže dejme tomu je to takový manažer :D je z velké rodiny, má 2 starší bratry, což mu dost komplikuje život z toho důvodu, že nebude přímým následníkem v rodinném podniku a také 1 sestru, ale s tou vychází celkem dobře.Mitsukuni Haninozuka- přezdívaný Honey, chodí do druhého ročníku, ale přesto vypadá spíš jako malé dítě, dokonce se i tak chová. Miluje dortíky a všechny možné sladkosti a samozřejmě nedá ani ránu bez svého růžového plyšového králíčka. Tenhle kluk ale nebyl vždycky takový, byl v clubu karate, takže v boji je dost nebezpečným nepřítelem, ovšem málokdo tohle o něm ví a tak ho hlavně dívky vidí jen jako malého roztomilého klučíka. Zkrátka roztomilý člen klubu :)Takashi Morinozuka- je málomluvný asi tak dvoumetrový týpek. Většinou od něj můžete slyšet "yeah" které však zní spíš jako zamručení medvěda. Představují ho jako "divoký typ" takže je pravým opakem Haninozuky, přesto se ti dva od sebe nehnou na krok. Zkrátka zvláštní dvojka :D

Tamaki Suou- 17 let, asi už od začátku má tak trochu slabost pro Haruhi. Maskuje to tím, že si hraje na jejího "taťku" což je v mnoha situacích velmi komické :D Tamaki je celkem citlivka a každá narážka nebo urážka se ho více než dotkne. Pak většinou s nikým nemluví a je jako tělo bez duše. Často se o něm říká, že je "baka" ono to totiž ani jinak nejde, zkrátka Tamaki je sice asi nejhezčí, ale zároveň nejulítlejší :D a samozřejmě ještě s Kyoyou je to asi hlavní vůdce.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

..._q-.-p_...*clik*

Click...!XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.